Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
   Fırat Çöloğlu Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 16777181

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGiriş yap

Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?

+4
!ßrah!m
tuce_ibo
crazyy_hilal
dream_qirll
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
!ßrah!m
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
!ßrah!m

Erkek
Meslek : ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNİSYEN&GİTARİST
Hobi : q!tar şarkı söylemek , Müz!k,pc,yüzme,
Ruh Hali : Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Relax10
Rep : 0

Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?   Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 03 Ara. 2009, 11:08

erkekler sevdiği kadını neden kötüler biliyormusunuz hiç söyledim doğru acısından kötüler ama hangi acısından soyler bunuda söylüyüm sevdiği insan yol ayrımında baska brini bulup giderse kötüler onu o ayrımda hemen bir baskasının elini tuttunu görünce kötüler cunki seven erkek o ayrımda bile hala onu severek ayrılır ve ayrıldında hala yureğinde bir sevgi vardır ben ayrılalı 3 4 ay oluyor ama hala bir baskasıyla cıkmadım bir baskasını bulmadım o yuzden sevmeyen insanlar böle soru sorar kendilerine neden bunu yapıldını bilmek için seven insan bunları bilir bunu her seven insan yurekten askı yasayan insan bilir aşkın yalanı olmaz ama sahte aşklar bol miktarda var gercekten sevenler bilir bunları ben her zaman gercekten seven oldum ve bölede olmaya devam edicem
merwee
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
merwee

Kadın
Meslek : dansçı ~
Hobi : ' sévmék - sévilmék '<3
Ruh Hali : Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?   Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 03 Ara. 2009, 19:53

bu zamana kadar aklım hiç ermedi zaten (:
!ßrah!m
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
!ßrah!m

Erkek
Meslek : ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNİSYEN&GİTARİST
Hobi : q!tar şarkı söylemek , Müz!k,pc,yüzme,
Ruh Hali : Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Relax10

MesajKonu: Geri: Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?   Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 04 Ara. 2009, 09:49

o kız zaten yol ayrımında birini bulup gitmese kotuleme gereğide duymaz erkek dedim gibi seven insan anlar bunu sevmeyen bilmez ondan sonrada sevgime laf söyletmem derler sevgin varmıki senin laf söylüyelim sevsen zaten yol ayrımında baskasıyla gitmezsin ömür boyu yasımı tutucak değilsin ama bırakta aradan biraz zaman geçsin yazık böle insanlara acıyorum
umran elif
Star Üye
Star Üye
umran elif

Kadın
Meslek : ÖqRenCi
Hobi : SpoR yaBmak
Ruh Hali : Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?   Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010, 15:56

Çünkü bu erkekLer geRizekaLının tekiDrleR... Ben saDece buna inanıyoRum
fırat delisi
Vip Üye
Vip Üye
fırat delisi

Kadın
Meslek : quaför
Hobi : müzik,dans,korku filmi izlemek.
Ruh Hali : Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?   Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Haz. 2010, 11:21

erkek oldukları için

Kızlar Sizce Erkekler Ayrılıqı Neden Kabullenemez ?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-